Xerno.cz

Reference

Prohlédněte si ukázky námi realizovaných projektů a přečtěte si, co o webových stránkách od nás napsali naši předchozí klienti. Také můžete zjistit, co klienti řekli o našem SEO poradenství a nakolik jim pomohlo získat vyšší počet unikátních návštěvníků webu.

Portfolio

Podívejte na vizuální výsledky naší tvorby webových stránek - jednoduché webové prezentace, náročné webové stránky.

Co o našich službách řekli jiní klienti

Útulek pro milence

"Naše rodina vlastní malý penzionek na okraji lázeňského města Jáchymov. Pro naše potencionální klienty je důležité, abychom měli funkční web se základními informacemi o penzionu, kontaktními údaji a fotografiemi. Zkusili jsme tedy do té doby neznámou firmu Xerno.cz, přijel jejich obchodní zástupce pan Zdeněk Kopš, zeptal se, k jakému účelu a co přesně bychom chtěli na stránkách mít, a podle toho zpracoval velmi přijatelný cenový návrh. Celá výroba stránek trvala jeden pracovní týden, včetně výborné grafiky a obslužného systému - můžeme si tedy velmi pohodlně psát texty na jednotlivé stránky, přidávat fotografie, mapky a spoustu dalších věcí, kterým ani sám nerozumím. Maximální spokojenost!"

Servis pro Váš domov (hodinový manžel)

"Líbí se nám především jednoduchá správa našeho webu, i my s ním můžeme snadno pracovat."

Weby z úspěšné spolupráce se serverem Svět firem.cz:

Hotel Modena

"Jsme se stránkami spokojeni, přesně takový malý web s jednoduchou administrací jsme chtěli."

Capitol Reality

"Velmi se nám líbilo grafické zpracování, vytvoření modulu pro třídění nemovitostí a odlišení se od ostatních stránek realitních kanceláří."

Amguema Reality

"Přehledná správa nemovitostí, možnost vlastního výběru pozadí, pěkná grafika i celkové zpracování."

Startovky

"Jsme menší informativní web s objednávkovým/registračním formulářem pro závodníky motokrosu a stránky zcela splnily tyto naše potřeby."

Hogalux

"Tyto stránky jsou určené k prezentaci úklidové agentury, informační web s prezentací nabízených služeb."

Restaurace Kus Kus

"Jsme na našich stránkách (prezentace restaurace s BIO pokrmy) spokojeni jak s grafickým, tak celkovým jednoduše ovladatelným zpracováním."

M+B kartony

"Jsme web zabývající se prodejem kartonových krabiček a větších krabic. Jednoduchá správa a spokojenost."

Rezidence Sadová

"Líbí se nám design našeho webu a přehlednost - prezentujeme ubytovací kapacity v Karlových Varech, a tak je tato vlastnost zásadní. Web je v 5 jazykových mutacích."

Art de Suise

"Hezky zpracovaný a živý grafický design stránek obohacený o flash intro, web je ve 4 jazykových mutacích, má jednoduché ovládání a správu."

Hotel Thalia

"Pěkný přehledný web ve 4 jazykových mutacích, hezká prezentace jednotlivých pokojů i snadno vyplnitelný formulář pro rezervaci ubytování."