Xerno.cz

PPC kampaně

SEM znamená optimalizaci vyhledávání mimo konkrétni webové stránky. Nejznámější a nejúčinnější metodou SEM jsou PPC kampaně.

Co jsou PCC kampaně? Zkratka PPC znamená pay per click - platba za proklik. Jedná se o reklamní kampaně při internetových vyhledávačích - sponzorované odkazy, které vidíte pod vyhledávacím polem a po stranách. I Vaše stránky si je mohou snadno a za nevelký peníz pořídit - také u Xerno.cz pracují zaměstnanci znalí vytváření kampaní v programu Google AdWords či podobných.

Každá kampaň má několik reklamních skupin, nejčastěji tři až pět. Například pokud prodáváte dámské oblečení, v kampani Oblečení budou skupiny Šaty, Sukně, Saka, Kalhoty a Prádlo. V každé ze skupin bude několik set klíčových slov různé důležitosti a několik vylučovacích slov (například "pánské", pokud prodáváte jen dámské ošacení). A konečně každá skupina má několik inzerátů, jež mají za úkol přilákat uživatele na stránky. Cílení reklamy je tak velmi přesné.

Kampaně se pak dají exportovat přímo do Googlu, nebo pokud chcete inzerovat na Seznamu, tak do jeho systému Sklik. Nejlepší je, že platíte jen za skutečné zájemce o Vaše stránky - platí se nikoli za zobrazení inzerátu, ale za kliknutí na něj a přechod na Vaše stránky.

Jde o efektivní a moderní metodu reklamy, na niž by neměla zapomenout žádná firma.

Pro další informace nás kontaktujte.