Xerno.cz

WWW stránky bez hranic

Firma Xerno.cz poskytuje veškeré služby, které souvisejí s webovými stránkami, a zaměřuje se především na jejich vytváření. Proto také z tohoto oboru poskytujeme největší množství služeb, stačí jen najít možnost, která nejlépe sedí právě Vám. Postačí, když nám zadáte své požadavky, a vytvoříme Vám stránky na míru! Zajistíme takový design a obsah, aby měl web co nejvyšší počet návštěvníků a stále lákal nové. Tvorba webových stránek, které jsou kvalitní a úspěšné, je naším primárním cílem. Ať už potřebujete celé stránky nebo konkrétní služby na jejich vylepšení, jste na správném místě.

Máte již webové stránky a chcete se na internetu zviditelnit? Více o úspěšnosti webových stránek v rubrice SEO.

Webová prezentace

Prezentační stránky slouží jen informačnímu účelu. Jedná se o nejlevnější a nejjednodušší formu webových stránek. Mohou se na nich prezentovat Vaše osobní názory či firemní portfolio. Mohou také sloužit výuce, psaní článků a jednoduché komunikaci se čtenáři, zveřejňování pořízených fotografií a mnoha jiným účelům.

Osobní webová prezentace

Chcete se zajímavě prezentovat světu? Bez webových stránek to dnes už nejde. Máte živnost, nebo chcete zveřejňovat své nápady, názory, fotografie, povídky, či třeba recepty na vaření? Pak je webová prezentace vhodná právě pro Vás. Dejte o sobě vědět a ještě vydělejte na inzerci! Společnost Xerno.cz Vám vytvoří stránky, které budou pasovat k Vaší osobnosti a Vašim potřebám. Více o osobních stránkách.

Firemní webová prezentace

Máte firmu, která ještě nemá webové stránky, anebo potřebuje vylepšit ty stávající? Chcete prezentovat svůj sortiment a portfolio a informovat celý internet o své existenci, ale zároveň nepotřebujete složitou strukturu webu s mnoha dílčími stránkami? Pak jsou takové stránky pro Vás šité přesně na míru. Firemní webová prezentace od nás Vám zaručeně přinese více zákazníků a obchodních partnerů! Více o firemních stránkách.

Náročné webové projekty

Máte velkou firmu, a potřebujete tedy rozsáhlý e-shop, nebo aplikaci k interním potřebám firmy či k prodeji Vašeho sortimentu? V tom případě jste tu správně. Můžeme Vám poskytnout ten nejlepší e-shop, na který máme spolehlivý a jednoduše spravovatelný framework, nebo programátorskou injekci pro Vaši aplikaci; stačí jen říct, jak přesně vypadá Vaše představa, a my už ji převedeme do reality! Nic není příliš složité, aby to bylo pro nás neproveditelné.

E-shop

Máte realitní kancelář a potřebujete jednoduchý e-shop s na první pohled lákavou nabídkou nemovitostí, anebo máte veliký obchod s elektronikou a potřebujete tedy rozsáhlý internetový e-shop s mnoha kategoriemi? Ať už prodáváte auta, nemovitosti, oblečení a šperky, nábytek nebo elektroniku, veškerý servis a webové stránky zařídíme my a přesně podle Vašich představ! Obsah svého pak e-shopu budete moci v případě potřeby pohodlně, přehledně a spolehlivě spravovat z domova či kanceláře. Více o internetových obchodech.

Webová aplikace

Webové aplikace umožňují realizaci jedinečných nápadů pro veškeré představitelné účely - ať už budou výzkumné, komunikační, herní či jiné, zde se hranice fantazii v žádném případě nekladou. Potřebujete kvalitní účetní program, aplikaci, která bude kontrolovat výzkumná data a generovat grafy, nebo zábavnou online hru pro návštěvníky Vašich stránek? To vše je u nás možné! Více o webových aplikacích.

Dílčí služby pro webové stránky

Máte již webové stránky, nebo si je chcete objednat u nás, ale potřebujete speciální grafický návrh či člověka, který by vyplnil Vaše stránky textem? V těchto oborech máme své specialisty, kteří Vám s jakýmkoli úkolem pomohou - ať už se jedná o přitažlivý a interaktivní webdesign, nebo originální texty stránek (tzv. copywriting).

Webdesign

Nestačí Vám, jak vypadají Vaše stránky? Chtělo by to více než jenom statickou grafiku, musí se to hýbat, musí to být živé a interaktivní - málokterého návštěvníka dnes zaujme jedna statická stránka. Správný design je zásadní; málokdo se vrátí na web, kde se nesprávně zobrazují prvky, tlučou se barvy nebo jsou použita nevhodná písma. Hledáte prvotřídní, zajímavý a kvalitní webdesign pro Vaše stránky, který Vám i návštěvníkům webu prostě sedne? Pak jste tu správně, máme ty nejlepší webdesignery! Více o webdesignu.

Copywriting

Víte, co na stránkách chcete, ale nevíte, jak to formulovat? Anebo obsah raději píšete na papíře a text přímo na stránkách raději přenecháte odborníkům? V tom případě jste na správném místě! Přiřadíme k Vám vhodného copywritera, který po diskuzi s Vámi zajistí originální a zajímavý obsah a promění Vaše myšlenky v textové zlato. Více o copywritingu.