Xerno.cz

Blog

Chcete se veřejně vyjadřovat k aktuálnímu dění? Chcete, aby Vás bylo slyšet? Chcete mít možnost diskutovat se čtenáři Vašich článků, jak přímo pod články, tak třeba na speciálním fóru? Chcete psát bez omezování pravidly bloggerských serverů (možné vkládání pouze jednoho článku denně, omezený počet fotografií apod.)?

My Vám tu možnost poskytneme!

Tvorba webových stránek je naší prací; vytvoříme Vám blog na míru - s designem pasujícím k Vaší osobnosti a oblíbeným tématům a jednoduchým, ale o nic neochuzeným redakčním systémem, kam budete moci vkládat tolik textů, fotografií i třeba videí z YouTube, kolik jen budete chtít.

Říkáte si, že blog si můžete na mnoha stránkách zařídit i zadarmo? To je pravda, ale budete mít k dispozici velmi omezené prostředky - statický design stejný pro všechny bloggery a nereflektující jejich různé osobnosti a potřeby. Pokud chcete mít blog navlas jako miliony jiných lidí, stačí to; pro výjimečný obsah jsou ale vhodné i výjimečné stránky!

Pro blog o vaření Vám můžeme vytvořit originální grafiku s obrázky chutných pokrmů; na webu o politice se mohou střídat tváře současných i minulých politiků; pokud se zabýváte zahradničením, budou i stránky samotné vypadat jako svěží zahrada. Můžete přidávat libovolné množství článků o libovolném rozsahu a navíc také multimediální obsah.

Neváhejte nás pro bližší informace o blogu pro Vás kontaktovat!