Xerno.cz

Copywriting

První, co zaujme návštěvníka stránek, je jejich design – ale ten udrží hlavní část pozornosti jen pár vteřin. Pak přichází na řadu jejich obsah, a to je to hlavní, co pozornost udrží a přiměje uživatele se na stránky vracet.

Nevíte, jak texty na svých stránkách správně formulovat, jak je napsat poutavé a zajímavé? Přenechejte to našim copywriterům! Stačí, když nám řeknete, jaké informace na stránkách chcete mít, a my už je zpracujeme v textové zlato. Neobávejte se, že by copywriteři nevěděli, o čem píšou; sice samozřejmě neznají vše o všem, ale vše, co potřebují, si pečlivě vyhledají a mnoho se naučí. Může jít o texty laické i odborné, pro děti i pro dospělé, informace o firmě i Váš životopis, text receptu i nabídku produktu - a cokoli Vás ještě napadne.

Níže si můžete prohlédnout několik krátkých příkladů vylepšení obsahu webových stránek.

Příklady

Kosmetické studio

Původní text: Vítejte na webu studia Anna. Děláme manikúru, úpravu vlasů a líčení. Otevřeno máme každý den od deseti hodin dopoledne do šesti hodin večer, ale radši se objednejte.

Vylepšený text: Vítejte na webu kosmetického studia Anna! Nechte se hýčkat a zkrášlit všemi možnými způsoby – najdete u nás manikúru, kadeřnictví i profesionální líčení. Přijít můžete denně kdykoli mezi 10.00 a 18.00, upřednostňujeme však objednání předem. Těšíme se na Vás!

Veterinární ordinace

Původní text: Nabízíme očkování, preventivní vyšetření i léčení nemocí a zranění všech domácích zvířat. Navštivte nás v naší ordinaci. V případě pohotovosti vyjíždíme i my za vámi.

Prodejce automobilů

Původní text: Prodáváme nová i ojetá auta různých značek. Přijďte se podívat k nám do prodejny v Praze, Vozová ulice 22b. Otevřeno ve všední dny od osmi do šesti. Zkušební jízda zdarma možná.

Neváhejte a pro bližší informace nás kontaktujte!