Xerno.cz

Hostingové poradenství

Najdeme Vám hostingové služby s nejlepším poměrem ceny a technologie pro Vaše webové stránky – vyspělé, spolehlivé, ale ne drahé. Pro každé internetové stránky je vhodná jiná strategie – u méně náročných osobní stránek bez nutnosti okamžitě dostupné technické podpory je nejlepší najít spolehlivý a levný server, u velkých firemních stránek, které si nesmí dovolit žádný výpadek nebo přetížení a potřebují časté zálohování a perfektní ochranu, je vhodný server s širokou technickou podporou a tím nejkvalitnějším zázemím. U skutečně nejnáročnějších webových projektů je pak možné vyhradit server čistě pro jednoho zákazníka.

V současné době nejlepší pro náročné zákazníky vyžadující naprostou stabilitu a ochranu dat je hosting Gigaserver - bez výpadků a jakýchkoli jiných možných potíží na něm funguje náš framework Xerno CMS.

Nejste si jisti, jaká možnost by nejlépe vyhovovala právě Vám? Od toho tu jsme - abychom Vám poradili a sehnali nejlepší služby. Neváhejte proto a se svými dotazy nás kontaktujte.